Aktualności

REKRUTACJA DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

Szanowni Rodzice

Rozpoczynamy rekrutację do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2018/2019. Wszystkie szczegółowe informacje oraz załączniki znajdziecie Państwo w zakładce Oddziały Przedszkolne/rekrutacja.

TO BYŁY UDANE FERIE!!!

Niestety czas beztroskiej laby już za nami. Uczniowie naszej szkoły nie mieli czasu na nudę. W szkole po raz kolejny zorganizowaliśmy akcję "Ferie bez nudy". Każdy mógł znaleźć tutaj coś dla siebie. Zajęcia cieszyły się naprawdę dużym zainteresowaniem.
 

więcej
UWAGA!

Dyrektor Szkoły informuje, iż mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, ze względu na złe warunki atmosferyczne panujące na stoku,  wyjazd na narty do Sabat Krajno zostaje przeniesiony.
NOWY TERMIN - 28.02.2018 r.

DOSKONAŁEJ ZABAWY CZAS!

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno młodsi jak i starsi bardzo chętnie spędzają ten okres w gronie przyjaciół i znajomych, by z nimi świetnie się bawić. Doskonałą okazją do tego była zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w sobotę, 27 stycznia.

więcej
BEZPIECZEŃSTWO PONAD WSZYSTKO!
BEZPIECZEŃSTWO PONAD WSZYSTKO!

Zbliżający się okres ferii zimowych to przede wszystkim czas wypoczynku i zabawy. W czasie ich trwania nie można jednak zapomnieć o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Z tego powodu w dniu 24 stycznia 2018 r. uczniowie klas 0 - VII uczestniczyli w spotkaniu z dzielnicowym - panem Maciejem Anczykiem. Przybliżył on uczniom najważniejsze reguły jakimi powinni kierować się podczas ferii, zarówno w kontaktach z osobami obcymi jak również podczas zimowych zabaw.

KOLĘDOWANIA CZAR

W miniony piątek, tj. 19 stycznia 2018 r., w świetlicy szkolnej odbył się II Międzyszkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek. Wydarzenie to podzielone było na dwie kategorie wiekowe: klasy I - III i IV - VII. Kulturalno-religijny wydźwięk festiwalu przyniósł wszystkim wiele radości i pięknych doznań muzycznych.

więcej

UWAGA!
Dyrektor Szkoły informuje, iż w dniu 18 stycznia 2018 r. (czwartek) odbędzie się zebranie

z rodzicami.
Klasy I - III godz. 16.00.
Klasy IV - VII godz. 17.00.
Zapraszamy na spotkanie z wychowawcami bezpośrednio do sal lekcyjnych.


 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


 


 

POCZULIŚMY JUŻ ATMOSFERĘ ŚWIĄT

Sala Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Konopnicy pękała wczoraj w szwach. Tak liczną publiczność zgromadzili uczniowie z klas II – VI oraz nauczyciele naszej szkoły, którzy wprowadzili mieszkańców gminy w magiczny okres Świąt Bożego Narodzenia przedstawieniem jasełkowym pt. „Książę Pokoju”.
 

więcej
SPOTKANIE WIGILIJNE DRUŻYNY HARCERSKIEJ
SPOTKANIE WIGILIJNE DRUŻYNY HARCERSKIEJ

W dniu 16 grudnia odbyła się wigilia Próbnej Drużyny Harcerskiej z naszej szkoły. Gościliśmy na niej druha komendanta 5 Szczepu Harcerskiego w Wieluniu, pwd. Grzegorza Żabickiego. Wigilia rozpoczęła się pierwszym apelem drużyny, a po wspólnej wieczerzy odśpiewaliśmy kolędy i wzięliśmy udział w zabawach i grach, przygotowanych przez dh Olę.

KOMUNIKAT

Dyrektor Szkoły informuje, iż nastapiło rozstrzygnięcie zapytania ofertowego dotyczącego  realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych – „Aktywna tablica” .

Rozstrzygnięcie zamieszczono poniżej.

 

ROZSTRZYGNIĘCIE