Aktualności

JASEŁKOWA ŁEZKA - HUMORESKA
JASEŁKOWA ŁEZKA - HUMORESKA

W przedświątecznej gorączce i zabieganiu o lepsze oceny na chwilę nostalgii i zadumy zaprosili nas uczniowie klas I – III, którzy wspólnie z paniami wychowawczyniami i panią katechetką przygotowali niezwykłe jasełka. W tym roku odbyły się pod hasłem „Witaj Oczekiwany” w dniu 11 grudnia w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Konopnicy.
W magicznej scenerii licznie przybyła publiczność mogła poczuć niepowtarzalną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Młodzi aktorzy ubrani w przepiękne stroje wygłaszali prawdy moralne jak i dialogi z odrobiną dawką humoru. Zarówno zabawne sceny jak i kolędy oraz piosenki w wykonaniu chóru szkolnego zyskały ogromną sympatię widowni zgromadzonej na sali, skąd często dochodził głośny aplauz.
W GCKiBP podczas zorganizowanego kiermaszu można było zakupić wykonane przez dzieci i rodziców przepiękne ozdoby świąteczne. Pieniądze ze zbiórki zostały przekazane na potrzeby szkoły.
Serdecznie DZIĘKUJEMY uczniom i rodzicom za wkład pracy włożony w przygotowanie się do przedstawienia i wykonanie ślicznych stroików świątecznych.