Aktualności

MISTRZOSTWA POWIATU W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
MISTRZOSTWA POWIATU W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Z uwagi na pandemię ilość uczestników została ograniczona. Każda szkoła reprezentowana była przez 10 zawodników. W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół z Osjakowa, Ostrówka, Mokrska, Skomlina, Ożarowa, Białej, Młyniska i Czarnożył.
Uczestniczyli wzięli udział w dwóch biegach w kategorii dziewcząt i chłopców na odcinku 800 m.
Wśród uczniów naszej szkoły w kategorii dziewcząt doskonałą, I pozycję uzyskała uczennica klasy VI Anna Strzała, natomiast równie zaszczytne III miejsce uczennica klasy VII Weronika Obiegła.
W kategorii chłopców 20 miejsce zajął uczeń klasy IV Paweł Borczyk.
Co ważne uczennice naszej szkoły, Weronika i Ania będą reprezentowały nasza szkołę na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Biegach Przełajowych, które odbędą się za kilka dni.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

 

W zawodach dla uczniów starszych uczestnicy wystartowali w dwóch biegach na terenie stadionu MLKS Konopnica. Dziewczęta na odcinku 800 m. natomiast chłopcy mieli do pokonania dystans 1500 m. Koordynatorami zawodów byli Michał Janik i Kacper Adamski. Medale i dyplomy wręczał zwycięzcom Sylwester Wolny.
Wśród uczniów naszej szkoły w kategorii chłopców 10 miejsce uzyskał Kaczmarek Filip, uczeń klasy VII.
Oprócz opiekunów nad bezpieczeństwem uczniów w trakcie zmagań sportowych czuwał zastęp ratownictwa medycznego, a także Ochotnicza Straż Pożarna z Szynkielowa i Wrońska.