Aktualności

KOLEJNE ZWYCIĘSTWO NASZYCH UCZNIÓW W GMINNYM TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

W dniu 20 lutego 2018 w Szkole Podstawowej w Konopnicy odbył się Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Turniej ten odbywa się corocznie i ma na celu wyłonienie reprezentanta gminy do turnieju powiatowego. Uczniowie rozwiązywali test jednokrotnego wyboru, na który składały się pytania z dziedziny pożarnictwa oraz udzielania pierwszej pomocy medycznej.

więcej
RAJD HARCERSKI ZA NAMI
RAJD HARCERSKI ZA NAMI

W dniu 17 lutego 5. Wieluńska Wielopoziomowa Drużyna Harcerzy „Grom” i Próbna Drużyna Harcerska z Konopnicy wybrały się na rajd pieszy, którego tematem było Prawo Harcerskie. Wędrówkę urozmaicały zadania, w których harcerki i harcerze wykazali się swoimi sprawnościami. Jak przystało na prawdziwy harcerski rajd - po ciężkiej wędrówce czekało na uczestników ognisko z kiełbaskami.

 

REKRUTACJA DO KLASY PIERWSZEJ

Drodzy Rodzice!

Poniżej umieszczono dokumenty dotyczące rekrutacji do klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2018/2019. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i harmonogramem oraz złożenie stosownych dokumentów.

/out_data/2017_2018/kl1/harmonogram-rekrutacji-do-klasy-pierwszej.pdf

/out_data/2017_2018/kl1/regulamin-rekrutacji-do-klasy-pierwszej.pdf

/out_data/2017_2018/kl1/wniosek_do_kl._1_sp_poza_obwodem.pdf

/out_data/2017_2018/kl1/zgloszenie_do_kl._1_sp_w_obwodzie.pdf

REKRUTACJA DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

Szanowni Rodzice

Rozpoczynamy rekrutację do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2018/2019. Wszystkie szczegółowe informacje oraz załączniki znajdziecie Państwo w zakładce Oddziały Przedszkolne/rekrutacja.

TO BYŁY UDANE FERIE!!!

Niestety czas beztroskiej laby już za nami. Uczniowie naszej szkoły nie mieli czasu na nudę. W szkole po raz kolejny zorganizowaliśmy akcję "Ferie bez nudy". Każdy mógł znaleźć tutaj coś dla siebie. Zajęcia cieszyły się naprawdę dużym zainteresowaniem.
 

więcej
UWAGA!

Dyrektor Szkoły informuje, iż mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, ze względu na złe warunki atmosferyczne panujące na stoku,  wyjazd na narty do Sabat Krajno zostaje przeniesiony.
NOWY TERMIN - 28.02.2018 r.

DOSKONAŁEJ ZABAWY CZAS!

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno młodsi jak i starsi bardzo chętnie spędzają ten okres w gronie przyjaciół i znajomych, by z nimi świetnie się bawić. Doskonałą okazją do tego była zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w sobotę, 27 stycznia.

więcej
BEZPIECZEŃSTWO PONAD WSZYSTKO!
BEZPIECZEŃSTWO PONAD WSZYSTKO!

Zbliżający się okres ferii zimowych to przede wszystkim czas wypoczynku i zabawy. W czasie ich trwania nie można jednak zapomnieć o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Z tego powodu w dniu 24 stycznia 2018 r. uczniowie klas 0 - VII uczestniczyli w spotkaniu z dzielnicowym - panem Maciejem Anczykiem. Przybliżył on uczniom najważniejsze reguły jakimi powinni kierować się podczas ferii, zarówno w kontaktach z osobami obcymi jak również podczas zimowych zabaw.

KOLĘDOWANIA CZAR

W miniony piątek, tj. 19 stycznia 2018 r., w świetlicy szkolnej odbył się II Międzyszkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek. Wydarzenie to podzielone było na dwie kategorie wiekowe: klasy I - III i IV - VII. Kulturalno-religijny wydźwięk festiwalu przyniósł wszystkim wiele radości i pięknych doznań muzycznych.

więcej

UWAGA!
Dyrektor Szkoły informuje, iż w dniu 18 stycznia 2018 r. (czwartek) odbędzie się zebranie

z rodzicami.
Klasy I - III godz. 16.00.
Klasy IV - VII godz. 17.00.
Zapraszamy na spotkanie z wychowawcami bezpośrednio do sal lekcyjnych.


 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!