Aktualności

ZACZYNAMY ROK SPORTOWY!!!

W piatek 23 września  na stadionie MLKS w Konopnicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych, których nasza szkoła była współorganizatorem. Nasza uczennica odniosła w nich duży sukces.
 

więcej
ZARZĄD SZKOLNEGO KOŁA PCK

"Człowiek jest wielki nie przez to,
co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

Jan Paweł II (1920 - 2005)

 

W dniu 19 września w głosowaniu demokratycznym przez członków koła został wybrany nowy Zarząd Szkolnego Koła PCK.

więcej
KOMUNIKAT


Dyrektor, Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Konopnicy informują,

iż że względu na panujące warunki atmosferyczne festyn

" Dzień Pieczonego Ziemniaka" zostaje odwołany.
Decyzja ta została podyktowana troską o zdrowie uczniów, po konsultacji z rodzicami.
Całej społeczności szkolnej: uczniom, rodzicom i nauczycielom oraz wszystkim mocno wspierającym działalność szkoły: sponsorom oraz instytucjom serdecznie dziękujemy

i przepraszamy.
Zapewniamy, że festyn zostanie zorganizowany w terminie późniejszym, umożliwiającym korzystanie ze wszystkich atrakcji przewidzianych w programie.


 

SPRZĄTAMY GMINĘ

W trosce o otaczającą nas przyrodę i najbliższe otoczenie, w piątek tj. 16 września, wszyscy uczniowie i przedszkolaki wzięli udział w corocznej akcji " Sprzątanie Gminy".

więcej
WYBORY DO RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W miniony czwartek odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Dla niektórych uczniów były one szczególnie ważne, ponieważ po raz pierwszy w życiu w demokratycznych wyborach mogli oddać swój głos na wybranego przez siebie kandydata.

więcej

WSPOMNIENIE TAMTYCH DNI

12 września naszą szkołę odwiedził kapitan, pan Eugeniusz Pawłowski, który wystąpił przed uczniami z klas IV - VI i wygłosił prelekcję na temat II wojny światowej oraz czasów powojennych. Swoją wiedzą i niesamowitymi wspomnieniami urzekł młodych słuchaczy.

więcej
WYWIADÓWKA

Serdecznie zapraszamy Rodziców na spotkania w wychowawcami klas oraz innymi nauczycielami, we wtorek 13 września, na godzinę 17:00 (bezpośrednio do sal lekcyjnych). 


 

KOMUNIKAT

Dyrektor Szkoły informuje, iż od 13 września 2016 r. dowóz i odwóz uczniów będzie przebiegał wg harmonogramu ustalonego na rok szkolny 2016/ 2017. Dojazdy dzieci będą zapewniały dwa autobusy szkolne.


 

Koszt ubezpieczenia w roku szkolnym 2016/2017 wynosi 36zł (świadczone przez WARTA). Ubezpieczenie jest dobrowolne i obejmuje okres od 1 września 2016r. do 31 sierpnia 2017r. Dziecko pozostaje ubezpieczone 24h/dobę. Suma ubezpieczenia to 8.000zł.

Przedmiotem ubezpieczenia mogą być...
 

więcej
ZMIANY GODZIN DOWOZU DZIECI

UWAGA!
Dyrektor Szkoły informuje, iż w związku z awarią, dowóz i odwóz uczniów (aż do odwołania) będzie zapewniał tylko jeden autobus szkolny (p. J. Malarczyka), dlatego też  godziny przyjazdu i odjazdu ze szkoły mogą ulec zmianie. Prosimy o cierpliwe oczekiwanie na autobus szkolny.


 

KOMUNIKAT

Szanowni Rodzice

Dyrektor Szkoły informuje, iż z powodu zwolnienia chorobowego nauczycieli zajęcia logopedyczne i rewalidacyjne zostają zawieszone do odwołania. 

O TYCH CO POLEGLI W KONOPNICKIEJ ZIEMI (...) PAMIĘTAĆ BĘDZIEMY....

Dzień 3 września to bardzo ważna data dla wszystkich mieszkańców Konopnicy. Również dla uczniów Szkoły Podstawowej jest to znaczący dzień, gdyż uczestniczymy wtedy w uroczystych obchodach dnia patrona szkoły, którym jest 72 Pułk Piechoty „Radom”. W tym roku obchody te odbyły się 2 września w piątek.

więcej
DEKLARACJA DOWOZU DZIECKA W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Bardzo prosimy wszystkich zainteresowanych o zapoznanie się z zamieszczonym poniżej dokumentami :deklaracją dowozu dziecka i kartą zgłoszenia do świetlicy szkolnej.

Wypełniony dokument należy dostarczyć pani Grażynie Wrońskiej do  8 września 2016r.

 

/out_data/rok_szkolny_20162017/deklaracja-na-dowoz-autobusem-szkolnym-2-1.pdf

 

/out_data/rok_szkolny_20162017/karta-zgloszenia-dziecka-do-owietlicy-2-1.pdf