Aktualności

7 listopada 2014r. uczniowie klas III, IV i VI wybrali się na wycieczkę do Muzeum Ziemi Wieluńskiej w Wieluniu oraz do Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie.

więcej

24 listopada 2014 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. "Barwy jesieni", w którym brali udział uczniowie z klas I-III.
 

więcej

W dniu 25 listopada 2014 r. odbyły się warsztaty dla uczniów klas IV-VI - "Panuję nad sobą. Słowa, które ranią". Warsztaty prowadziła Pani Małgorzata Kłysz, edukatorka z Małopolskiego Centrum Profilaktyki.

więcej
WIECZÓR Z POEZJĄ

W dniu 23 listopada 2014r. na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Konopnicy odbył się niecodzienny wieczór przy świecach pt. „Poezja z szuflady”, na którym swoją ulubioną poezję w niezwykle klimatycznej scenografii recytowali zaproszeni goście.

więcej

Sprawdzian w klasie szóstej szkoły

 

podstawowej od roku szkolnego 2014/2015

 

Zmiany w sprawdzianie szóstoklasisty

więcej

W dniu 23 października 2014r. odbył się etap szkolny XX Konkursu Wiedzy Biblijnej pt. „Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu!” (Mk 16,15), który został zorganizowany i przeprowadzony przez Panią  Jolantę Płóciennik - katechetkę.

więcej

17 listopada 2014 r. odbyły się spotkania z policjantem dotyczące bezpiecznego poruszania się po drogach. W spotkaniach uczestniczyły dzieci z klas I-III i IV-VI.

więcej
WYJAZD NA

15.11.2014 roku  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wyjeździe do Aquaparku „Fala” w Łodzi. W wyjeździe wzięła udział grupa 28 uczniówz klas III-VI.

 

więcej

6 listopada 2014 r. w Gminnym Domu Kultury w Konopnicy odbyła się uroczysta akademia z okazji 96 rocznicy odzyskania niepodległości. akademia została przygotowana przez opiekuna zuchów Panią Małgorzatę Osyda.

więcej

21 października 2014 r. w Szkole Podstawowej im. 72 Pułku Piechoty "Radom" w Konopnicy odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia, które przygotowała Pani Anna Sztandera - wychowawca klasy pierwszej.

więcej

SPOTKANIE AUTORSKIE Z WIESŁAWEM DRABIKIEM

            21 października w świetlicy przy Szkole Podstawowej w Konopnicy, odbyło się niecodzienne spotkanie z Wiesławem Drabikiem - autorem  ponad stu pięćdziesięciu bajeczek dla dzieci ukazujących się od 1995 r. w wydawnictwach: Skrzat, Siedmioróg, Debit, Wilga i Pascal. 

więcej
Bicie rekordu Guinnessa w jednoczenym myciu zębów
Bicie rekordu Guinnessa w jednoczenym myciu zębów

30 września w całej Polsce odbyła się zainicjowana przez  Akademię Aquafresh  akcja bicia rekordu Guinnessa w jednoczesnym myciu zębów. Przyłączyły się do niej także przedszkolaki z Konopnicy.Patronat sprawowała telewizja dziecięca Polsat JimJam. Dzieci z Konopnicy dość znacząco przyczyniły się do pobicia rekordu, ponieważ zęby na boisku szkolnym szczotkowało jednocześnie około 100 przedszkolaków.

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - KONOPNICA 10.10.2014

MISTRZOSTWA POWIATU WIELUŃSKIEGO
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
KONOPNICA 10.10.2014

więcej
FESTYN PRZEDSZKOLAKA

5 października na terenie Szkoły Podstawowej w Konopnicy odbył się festyn rodzinny pod hasłem Dzień Pieczonego Ziemniaka. W piękne niedzielne popołudnie na boisko szkolne licznie przybyły wszystkie przedszkolaki z Oddziałów Przedszkolnych w Konopnicy oraz zaproszone dzieci z oddziałów w Rychłocicach i Szynkielowie.

więcej
INAUGURACJA SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

INAUGURACJA SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

MISTRZOSTWA POWIATU WIELUŃSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – KONOPNICA 24.09.2014

więcej