Aktualności

21 października 2014 r. w Szkole Podstawowej im. 72 Pułku Piechoty "Radom" w Konopnicy odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia, które przygotowała Pani Anna Sztandera - wychowawca klasy pierwszej.

więcej

SPOTKANIE AUTORSKIE Z WIESŁAWEM DRABIKIEM

            21 października w świetlicy przy Szkole Podstawowej w Konopnicy, odbyło się niecodzienne spotkanie z Wiesławem Drabikiem - autorem  ponad stu pięćdziesięciu bajeczek dla dzieci ukazujących się od 1995 r. w wydawnictwach: Skrzat, Siedmioróg, Debit, Wilga i Pascal. 

więcej
Bicie rekordu Guinnessa w jednoczenym myciu zębów
Bicie rekordu Guinnessa w jednoczenym myciu zębów

30 września w całej Polsce odbyła się zainicjowana przez  Akademię Aquafresh  akcja bicia rekordu Guinnessa w jednoczesnym myciu zębów. Przyłączyły się do niej także przedszkolaki z Konopnicy.Patronat sprawowała telewizja dziecięca Polsat JimJam. Dzieci z Konopnicy dość znacząco przyczyniły się do pobicia rekordu, ponieważ zęby na boisku szkolnym szczotkowało jednocześnie około 100 przedszkolaków.

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - KONOPNICA 10.10.2014

MISTRZOSTWA POWIATU WIELUŃSKIEGO
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
KONOPNICA 10.10.2014

więcej
FESTYN PRZEDSZKOLAKA

5 października na terenie Szkoły Podstawowej w Konopnicy odbył się festyn rodzinny pod hasłem Dzień Pieczonego Ziemniaka. W piękne niedzielne popołudnie na boisko szkolne licznie przybyły wszystkie przedszkolaki z Oddziałów Przedszkolnych w Konopnicy oraz zaproszone dzieci z oddziałów w Rychłocicach i Szynkielowie.

więcej
INAUGURACJA SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

INAUGURACJA SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

MISTRZOSTWA POWIATU WIELUŃSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – KONOPNICA 24.09.2014

więcej
Rajd rowerowy

W sobotę 20 września 2014 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Konopnicy rozpoczęli działania w ramach koła rowerowego i przyrodniczego. Dwudziestoosobowa grupa uczniów z klasy V i VI uczestniczyła w rajdzie rowerowym połączonym z zajęciami z przyrody. Organizatorami wyjazdy byli: nauczyciel przyrody pani Renata Turalczyk i dyrektor szkoły Michał Janik.

więcej
Sprzątanie świata

W dniu 18 września 2014r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Konopnicy, jak co roku, wzięli udział w ekologicznej ogólnopolskiej akcji Sprzątania Świata.

więcej

      Wyprawka dla Żaka

więcej