Aktualności

MARZYCIELSKA POCZTA

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Marzycielska Poczta, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci.

więcej
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Już po raz drugi zorganizowano w naszej szkole Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Tym razem szeregi drużyn uczniowskich zasiliła ekipa nauczycieli wraz z wójtem gminy i dyrektorem szkoły.

więcej
WŁĄCZ SIĘ W AKCJĘ, OKAŻ SERCE!!!

2 grudnia w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs matematyczno - przyrodniczy zorganizowany przez panie Renatę Turalczyk i Angnieszkę Malinowską - Strzała.

W konkursie wzięło udział 14 uczniów z różnych szkół podstawowych.

więcej
DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

W środę, w naszej szkole, odbyła się dyskoteka andrzejkowa, którą zorganizował Samorząd Uczniowski.

więcej
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi Pluszowy Miś. Światowy Dzień Pluszowego Misia ustanowiono dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki – w 2002 roku. Również w naszej szkole pamiętano o ulubieńcu milionów dzieci.

więcej
PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY

Uczniowie klasy VI przystąpili 25 listopada do próbnego sprawdzianu przed egzaminem zewnętrznym przygotowanym przez wydawnictwo Nowa Era. Uczestnictwo w nim pomoże im zapoznać się z nową formułą sprawdzianu, techniką rozwiązywania zadań i pracą pod presją czasu. Ostateczny sprawdzian czeka ich w kwietniu.

więcej
JABŁUSZKO TAM I TU....

Po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do akcji "Darmowe jabłka dla szkół", której organizatorem jest Towarzystwo Pomocy im. św brata Alberta. Owoce przyjechały do nas z Łodzi dzięki pomocy  pana Jacka Glapy. Dziękujemy. 

więcej

WIECZÓR POEZJI

W dniu 21 listopada w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Szkoła Podstawowa w Konopnicy zorganizowała już po raz drugi „Wieczór poezji przy świecach”. Tym razem uroczystość odbyła się po hasłem „Tęsknota” i została przeprowadzona w ramach cyklu imprez poświęconych jubileuszowi 40-lecia Szkoły Podstawowej w Konopnicy, nad którymi honorowy patronat objął Wójt Gminy Konopnica – pan Grzegorz Turalczyk.

więcej
ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA OTWARTE
ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA OTWARTE

W imieniu nauczycieli prowadzących zajęcia serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych rodziców na lekcje otwarte, podczas których będą mogli obserwować pracę swojego dziecka i jego zaangażowanie. Zachęcamy do udziału, dzięki niemu lepiej poznajecie Państwo pracę naszej szkoły.

 

 

W tym tygodniu zajęcia otwarte odbędą się w klasach:

Ia - piątek 27 listopada godz. 8:00

III - środa 25 listopada godz. 9:50

V - wtorek 24 listopada godz. 8:00

BYĆ NA FALI;)

Szalone zjazdy, nury wśród fal i pląsanie w bąbelkach - wszystko za sprawą wyjazdu do jednego z największych w Polsce parków wodnych.

więcej
Z DYNIĄ W ROLI GŁÓWNEJ

We wtorek 10 listopada rozstrzygnięto zorganizowany przez panią Renatę Turalczyk konkurs na ozdobę jesienną "Z dynią w roli głównej".

więcej
NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

10 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Narodowe Święto Niepodległości. Wagę wydarzenia uświadomiła wszystkim przygotowana akademia.

więcej
BARWY JESIENI

6 XI 2015 r. w naszej szkole rozstrzygnięto konkurs plastyczny pt. „Barwy jesieni "dla uczniów klas I-III. Organizatorem konkursu była pani Małgorzata Osyda.

 

więcej