Aktualności

FERIE BEZ NUDY - ZAJĘCIA PLASTYCZNE

W dniu 19.02.2016 r., w ramach cieszącej się ogromnym powodzeniem akcji "Ferie bez nudy", odbyły się zajęcia plastyczne, które zorganizowała i przeprowadziła pani Aneta Pelińska, nauczyciel plastyki w naszej szkole.

więcej
FERIE BEZ NUDY - WARSZTATY EKOLOGICZNE

W czwartek w naszej szkole odbyły się warsztaty ekologiczno - przyrodnicze przygotowane przez nauczycielkę przyrody Renatę Turalczyk. 

więcej
FERIE BEZ NUDY - WYCIECZKA DO BAZY LOTNICTWA

W dniu 17 lutego 2016r. uczniowie naszej szkoły zwiedzili 32. Bazę Lotnictwa Taktycznego w Łasku. Jednostka zajmuje znaczące miejsce w systemie obronnym nie tylko Polski, ale też NATO. Fakt ten jest uwarunkowany wysokim profesjonalizmem żołnierzy  i pracowników wojska.

więcej
FERIE BEZ NUDY CZAS ZACZĄĆ!

Zabawy na dmuchanym placu zabaw rozpoczęły cykl zajęć organizowanych w naszej szkole w ramach II edycji akcji "Ferie bez nudy ze Szkołą Podstawową w Konopnicy".

więcej
WALENTYNKI

Jak co roku specjalnie dla naszych uczniów Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę, za pośrednictwem której, wszyscy chętni mogli wyznać sobie uczucia i przekazać życzenia.
 

więcej
BEZPIECZNE FERIE

Na świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie naszych podopiecznych z dzielnicowym gminy Konopnica, Maciejem Anczykiem. Pan policjant przypomniał dzieciakom zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas ferii zimowych.
 

więcej
W TEATRZE

Uczniowie klas pierwszych i zerówki mieli przyjemność oglądać spektakl teatralny "Kot w butach" w Teatrze Miejskim w Sieradzu.

więcej
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Jak co roku uczniowie klasy piątej i szóstej przystąpili do XI Rejonowego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu.

więcej
PTASIA STOŁÓWKA

Uczniowie należący do Koła przyrodniczego w naszej szkole nie zapomnieli o zorganizowaniu stołówki dla ptaków. Przygotowali potrzebne artykuły spożywcze: nasiona, zboże, słoninę, płatki, smalec, ryż i wykonali z nich nietypowe karmniki.

więcej
THE STORY OF CINDERELLA

Uczniowie klasy szóstej, pod opieką pani Justyny Plewińskiej, przedstawili niecodzienny występ - anglojęzyczną, współczesną wersję "Kopciuszka".

więcej
WARTO POMAGAĆ:)

PAMIĘTAJCIE, ŻE KAŻDA NAWET NAJMNIEJSZA POMOC JEST WIELKIM DAREM DLA BARTKA, UCZNIA NASZEJ SZKOŁY!

 

 V PRZEGLĄD PRZEDSTAWIEŃ PROFILAKTYCZNYCH

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w V Przeglądzie Przedstawień Profilaktycznych zorganizowanym przez Komisję do spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomani w Konopnicy.

więcej
MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO

Uczniowie klasy IV mieli niecodzienną możliwość podszkolenia swoich umiejętności teoretycznych i praktycznych dotyczących karty rowerowej.

więcej
BEZPIECZEŃSTWO PONAD WSZYSTKO

W trosce o bezpieczne ferie opiekun świetlicy szkolnej, pani Grażyna Wrońska, zorganizowała dla uczniów klas I - VI spotkanie ze strażakiem.

więcej

DRODZY UCZESTNICY BALU!

Planowany czas rozpoczęcia imprezy - godz.19.00.
Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia.