Aktualności

SPRZĄTAMY GMINĘ

W trosce o otaczającą nas przyrodę i najbliższe otoczenie, w piątek tj. 16 września, wszyscy uczniowie i przedszkolaki wzięli udział w corocznej akcji " Sprzątanie Gminy".

więcej
WYBORY DO RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W miniony czwartek odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Dla niektórych uczniów były one szczególnie ważne, ponieważ po raz pierwszy w życiu w demokratycznych wyborach mogli oddać swój głos na wybranego przez siebie kandydata.

więcej

WSPOMNIENIE TAMTYCH DNI

12 września naszą szkołę odwiedził kapitan, pan Eugeniusz Pawłowski, który wystąpił przed uczniami z klas IV - VI i wygłosił prelekcję na temat II wojny światowej oraz czasów powojennych. Swoją wiedzą i niesamowitymi wspomnieniami urzekł młodych słuchaczy.

więcej
WYWIADÓWKA

Serdecznie zapraszamy Rodziców na spotkania w wychowawcami klas oraz innymi nauczycielami, we wtorek 13 września, na godzinę 17:00 (bezpośrednio do sal lekcyjnych). 


 

KOMUNIKAT

Dyrektor Szkoły informuje, iż od 13 września 2016 r. dowóz i odwóz uczniów będzie przebiegał wg harmonogramu ustalonego na rok szkolny 2016/ 2017. Dojazdy dzieci będą zapewniały dwa autobusy szkolne.


 

Koszt ubezpieczenia w roku szkolnym 2016/2017 wynosi 36zł (świadczone przez WARTA). Ubezpieczenie jest dobrowolne i obejmuje okres od 1 września 2016r. do 31 sierpnia 2017r. Dziecko pozostaje ubezpieczone 24h/dobę. Suma ubezpieczenia to 8.000zł.

Przedmiotem ubezpieczenia mogą być...
 

więcej
ZMIANY GODZIN DOWOZU DZIECI

UWAGA!
Dyrektor Szkoły informuje, iż w związku z awarią, dowóz i odwóz uczniów (aż do odwołania) będzie zapewniał tylko jeden autobus szkolny (p. J. Malarczyka), dlatego też  godziny przyjazdu i odjazdu ze szkoły mogą ulec zmianie. Prosimy o cierpliwe oczekiwanie na autobus szkolny.


 

KOMUNIKAT

Szanowni Rodzice

Dyrektor Szkoły informuje, iż z powodu zwolnienia chorobowego nauczycieli zajęcia logopedyczne i rewalidacyjne zostają zawieszone do odwołania. 

O TYCH CO POLEGLI W KONOPNICKIEJ ZIEMI (...) PAMIĘTAĆ BĘDZIEMY....

Dzień 3 września to bardzo ważna data dla wszystkich mieszkańców Konopnicy. Również dla uczniów Szkoły Podstawowej jest to znaczący dzień, gdyż uczestniczymy wtedy w uroczystych obchodach dnia patrona szkoły, którym jest 72 Pułk Piechoty „Radom”. W tym roku obchody te odbyły się 2 września w piątek.

więcej
DEKLARACJA DOWOZU DZIECKA W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Bardzo prosimy wszystkich zainteresowanych o zapoznanie się z zamieszczonym poniżej dokumentami :deklaracją dowozu dziecka i kartą zgłoszenia do świetlicy szkolnej.

Wypełniony dokument należy dostarczyć pani Grażynie Wrońskiej do  8 września 2016r.

 

/out_data/rok_szkolny_20162017/deklaracja-na-dowoz-autobusem-szkolnym-2-1.pdf

 

/out_data/rok_szkolny_20162017/karta-zgloszenia-dziecka-do-owietlicy-2-1.pdf


 

WITAJ SZKOŁO!

UROCZYŚCIE PRZYWITALIŚMY NOWY ROK SZKOLNY
Pomimo pięknej pogody, która zachęcała nas jeszcze do odpoczynku, wszyscy gotowi i chętni do pracy pojawiliśmy się na inauguracji roku szkolnego 2016/2017. Uczniowie emanowali uśmiechem i radością, wynikającą ze spotkania ze swoimi koleżankami, kolegami i nauczycielami.
Z ufnością, nadzieją i nowymi planami wkroczyliśmy w kolejny rok szkolny.

więcej
UWAGA!!


W dniu 1 września 2016 r. odjazdy uczniów odbędą się w następujący sposób:
godz. 11.00 - Kolonia Strobin, Sabinów, Anielin, Głuchów, Kamyk, Piaski
godz. 11.20 - Wrońsko (autobus PKS Wieluń)

Przyjazdy dzieci odbędą się zgodnie z harmonogramem obowiązującym w roku szkolnym 2016/2017. Chętni uczniowie pod opieką nauczycieli będą mieli możliwość pójścia do kościoła.


 

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Nowy rok szkolny 2016/2017 rozpoczniemy mszą św. 1 września, o godzinie 8:00, w kościele pw. Św. Rocha w Konopnicy. Następnie zapraszamy do szkolnej sali sportowej, gdzie o 9:00 nastąpi inauguracja roku szkolnego.

 

 

 

  

PODRĘCZNIKI 2016/2017

KOMUNIKAT!
Przypominamy, iż zgodnie z obowiązującą ustawą z dnia 30 maja 2014 r. w roku szkolnym 2016/2017 uczniowie z klas I - V będą mieli możliwość wypożyczenia z zasobów biblioteki szkolnej podręczników przeznaczonych do obowiązkowych zajęć edukacyjnych.
Każdemu uczniowi z w/w klas przysługują również bezpłatne zeszyty ćwiczeń.
Prosimy wyłącznie o zakup podręczników i zeszytów ćwiczeń z religii.

Dyrektor Szkoły
Michał Janik

 

W załączniku zestaw podręczników do klasy VI.

/out_data/klasa-6.pdf

Proszę nie kupować dzieciom zeszytów ćwiczeń do matematyki,

ich ewentualny zakup (i wydawnictwo) zostanie ustalone w roku szkolnym.