Aktualności

NAJCIEKAWSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia nasi uczniowie wzięli udział w Gminnym Konkursie na "Najciekawszy Stroik Bożonarodzeniowy" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Szynkielowie. Oto wyniki:

 

I miejsce - Marta Maruszewska - klasa III

II miejsce - Maria Konefał - klasa III

 

Wyróżnienia uzyskały:

1. Oliwia Wcisło - klasa I

2. Julia Gralińska - klasa III

3. Martyna Janik - klasa VI
 

Informacja dla rodziców

 

16.01.2015 w Szkole Podstawowej w Konopnicy będą robione zdjęcia klasowe, legitymacyjne i koleżeńskie przez firmę Agnesfotografia.

Wszystkie ceny podane są na plakacie wiszącym na tablicy ogłoszeń w szkole oraz na stronie internetowej szkoły.

Rodzice po zapoznaniu się ze zdjęciami podejmują decyzję o zakupie wybranych przez siebie zdjęć. Rodzice nie mają obowiązku zakupu zdjęć robionych dziecku.

W załączniku znajduje się zdjęcie w większym rozmiarze

/out_data/fotograf.jpg 

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

11 stycznia 2015 r. zagraliśmy z Wielką Orkiestrą Wielkiej Pomocy.

To już 23 Finał. 

 

Próbny Sprawdzian Szóstoklasisty jako

 

Szkoła Wspierająca  - OPERON

 

08.01.2015

 

dyr. szkoły

Michał JanikKONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

18.12.2014 roku w  Szkole Podstawowej w Konopnicy odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Konkurs zorganizowany przez p. Roberta Trojanowskiego przy współudziale p. Grażyny Wrońskiej, p. Dominiki Jastrząbek oraz Jolanty Płóciennik odbywał się w dwóch   kategoriach wiekowych. Udział w odbywającym się od kilku już lat konkursie wzięli uczniowie szkoły podstawowej oraz klas 0 i grupy 5 latków. 

więcej


 

JASEŁKA 2014

14 grudnia 2014 roku sala gminnego Ośrodka Kultury w Konopnicy pękała  w szwach. Tak liczną publiczność zgromadziły dzieci z Oddziałów Przedszkolnych oraz Szkoły Podstawowej w Konopnicy, które wprowadziły mieszkańców w magiczny okres świąt Bożego Narodzenia przedstawieniem jasełkowym „Światłość w ciemności świeci”.

więcej


Próbny test szóstoklasisty z CKE 17.12.2014 !!!

 

Bardzo proszę o zapoznanie się z filmem

link do filmu:

 

https://drive.google.com/file/d/0Bx6h4inj2GtDcC11b3dUZTk2WHc/view?pli=1

 

 

dyr. szkoły Michał Janik

10 grudnia 2014 r. uczniowie klas I i III wraz z wychowawcami Anną Sztandera i Małgorzata Osyda byli w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie na przedstawieniu "Kopciuszek".

więcej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – KONOPNICA 06.12.2014

 

06.12.2014 roku nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Konopnicy zorganizowali dla uczniów Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. W turnieju uczestniczyli chłopcy z klas I –VI i dziewczęta z klas V i VI. 

więcej

W dniu 30 listopada 2014 r. członkowie Szkolnego Koła PCK przy Szkole Podstawowej w Konopnicy wraz z opiekunem przeprowadzili kwestę uliczną podczas której zebrano 373,90 zł. W ramach działań SKPCK trwa również "Góra Grosza".

więcej

28 listopada 2014 r. piątek - ANDRZEJKOWY WIECZÓR w naszej szkole, czyli wieczór pełen magii.

więcej

7 listopada 2014r. uczniowie klas III, IV i VI wybrali się na wycieczkę do Muzeum Ziemi Wieluńskiej w Wieluniu oraz do Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie.

więcej

24 listopada 2014 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. "Barwy jesieni", w którym brali udział uczniowie z klas I-III.
 

więcej

W dniu 25 listopada 2014 r. odbyły się warsztaty dla uczniów klas IV-VI - "Panuję nad sobą. Słowa, które ranią". Warsztaty prowadziła Pani Małgorzata Kłysz, edukatorka z Małopolskiego Centrum Profilaktyki.

więcej