Aktualności

WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!!!

 

 


 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA BAL!!!

Z REFLEKSJĄ ŚWIĄTECZNIE
Z REFLEKSJĄ ŚWIĄTECZNIE

Uczniowie klas IV - VI mieli przyjemność obejrzenia przedstawienia świątecznego
pt. "Wigilijna ulica" w wykonaniu uczniów Publicznego Gimnazjum w Konopnicy.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.


 

NIECH MOC BĘDZIE W WAMI...

Uczniowie z klas III - VI uczestniczyli w wyjeździe do kina Helios w Bełchatowie na film pt. "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy". Dzieciaki po raz pierwszy miały niecodzienną możliwość obejrzenia filmu, którego premiera miała miejsce w całej Polsce właśnie 18 grudnia .

więcej
PAMIĘTAMY

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego odwiedzili emerytowanych nauczycieli wręczając im symboliczne, świąteczne upominki.

więcej
HEJ KOLĘDA, KOLĘDA!

W piątek już po raz kolejny odbył się w naszej szkole Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem „Betlejemska miłość”. Uczniowie z klas IV-VI zaprezentowali tradycyjne kolędy i pastorałki.

więcej
POCZULIŚMY ŚWIĘTA

Okres świąt to magiczny czas dla wszystkich ludzi, kojarzony z miłością, radością i ciepłem rodzinnym. To również okres duchowej zadumy i refleksji. Z tego względu właśnie oddziały przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Konopnicy zorganizowały w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej niezwykłe jasełka, do których udziału oprócz przedszkolaków zaprosiły również dyrektora szkoły, pana Michała Janika i Grono Pedagogiczne.

więcej
MIKOŁAJKOWE ZMAGANIA KLAS I - III

14 grudnia na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się Mikołajkowe zawody sportowe
klas I- III.

 

 

 

więcej

 

 

 

SZLACHETNA PACZKA JUŻ PO RAZ CZWARTY

Jak co roku uczniowie, rodzice, Dyrektor i Rada Pedagogiczna z naszej szkoły aktywnie włączyli się w ogólnopolską akcję "Szlachetna Paczka", która polega na niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym. Wszyscy stanęli na wysokości zadania i  rodzina, która została przez nas wybrana otrzyma wsparcie, o które prosiła.

więcej
MARZYCIELSKA POCZTA

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Marzycielska Poczta, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci.

więcej
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Już po raz drugi zorganizowano w naszej szkole Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Tym razem szeregi drużyn uczniowskich zasiliła ekipa nauczycieli wraz z wójtem gminy i dyrektorem szkoły.

więcej
WŁĄCZ SIĘ W AKCJĘ, OKAŻ SERCE!!!

2 grudnia w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs matematyczno - przyrodniczy zorganizowany przez panie Renatę Turalczyk i Angnieszkę Malinowską - Strzała.

W konkursie wzięło udział 14 uczniów z różnych szkół podstawowych.

więcej