Nauczyciele
mgr Michał Janik - dyrektor szkoły
nauczyciel dyplomowany
przedmiot(y): wychowanie fizyczne
mgr Julita Zgondek - zastępca dyrektora szkoły
nauczyciel dyplomowany
przedmiot(y) : pedagog szkolny
mgr Kacper Adamski
nauczyciel dyplomowany
przedmiot(y) : biologia, wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Beata Bieniek
nauczyciel dyplomowany
przedmiot(y): nauczanie zintegrowane, plastyka, muzyka
mgr Barbara Bożek
nauczyciel dyplomowany
przedmiot(y): nauczanie przedszkolne
Anna Wesołowska
nauczyciel mianowany
przedmiot(y): nauczanie wczesnoszkolne, logopeda
mgr Agnieszka Łudczak
nauczyciel mianowany
przedmioty: nauczyciel wspomagający
mgr Agnieszka Malinowska - Strzała
nauczyciel dyplomowany
przedmiot(y) : matematyka, fizyka, informatyka
mgr Grażyna Niemira
nauczyciel dyplomowany
przedmiot(y): nauczanie przedszkolne
ks. Mariusz Nabiałek
nauczyciel mianowany
przedmiot(y) : religia
mgr Monika Rykowska
nauczyciel dyplomowany
przedmiot(y) : nauczanie wczesnoszkolne
mgr Marta Sibiak
nauczyciel mianowany
przedmiot(y): nauczanie przedszkolne
mgr Robert Trojanowski
nauczyciel mianowany
przedmiot(y) : muzyka
mgr Renata Turalczyk
nauczyciel dyplomowany
przedmiot(y) : nauczanie wczesnoszkolne, przyroda
mgr Grażyna Wrońska
nauczyciel mianowany
przedmiot(y): kierownik i opiekun świetlicy szkolnej
mgr Joanna Janik
nauczyciel dyplomowany
przedmiot(y): matematyka, geografia, informatyka
mgr Anna Lipińska
nauczyciel dyplomowany
przedmiot(y): język polski, historia, informatyka, WOS
mgr Elżbieta Janucik
nauczyciel dyplomowany
przedmiot(y): język niemiecki, technika, pedagog specjalny
mgr inż. Aleksandra Gaik
mauczyciel dyplomowany
przedmiot(y): chemia
mgr Aneta Półtorak
mauczyciel mianowany
przedmiot(y): język polski, wdżwr
mgr Magdalena Lepla
nauczyciel kontraktowy
przedmiot(y): język angielski
mgr Emilia Zarzeczna
mauczyciel mianowany
logopeda
mgr Paulina Pierzchnica
nauczyciel kontraktowy
przedmiot(y) : język polski, bibiloteka, doradztwo zawodowe
mgr Adrianna Sławniewicz
psycholog szkolny