Samorząd Uczniowski » DZIAŁANIA SAMORZĄDU

walentynki


 

W ŚWIĄTECZNYM KLIMACIE
W ŚWIĄTECZNYM KLIMACIE

Z inicjatywy Samorządu Szkolnego w naszej szkole w godzinach popołudniowych odbył się świąteczny seans filmowy. Wybór padł na kultową, wszystkim dobrze znaną komedię „Kevin sam w domu”, która jest nieodłącznym elementem każdych świąt Bożego Narodzenia.
Dobre kino, wygodna kanapa, ciepłe kapcie, kocyk i kakao z piankami były gwarancją doskonale spędzonego czasu. 

Pomóż zwierzakom przetrwać zimę
Pomóż zwierzakom przetrwać zimę

Każdego roku do schronisk trafia mnóstwo porzuconych, bezdomnych zwierząt. Część podopiecznych szybko znajduje nowy dom, lecz do wykarmienia wciąż pozostaje spora liczba zwierzaków.
Wzorem ubiegłych lat w ramach akcji charytatywnej „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” w naszej szkole odbyła się zbiórka karmy dla czworonożnych przyjaciół czekających na nowy dom.
Zbiórkę zorganizował Samorząd Szkolny, Szkolny Wolontariat oraz Szkolne koło PCK. Przyłączyli się do niej uczniowie naszej szkoły, a także dzieci z oddziałów przedszkolnych.
Zebrano mnóstwo puszek i opakowań z mokrą i suchą karmą, a także koce i szarpaki dla psiaków. Zebrane produkty przekazaliśmy schronisku „Pokochaj cztery łapy”, stowarzyszeniu „Rozmerdany Dwór”, oraz „OhBelgOn”. 

DEN
DEN

Dzień Edukacji Narodowej to niezwykle ważne wydarzenie nie tylko dla nauczycieli, ale także dla całej społeczności szkolnej. W naszej szkole akademia z okazji tego święta odbyła się w czwartek, 13 października w sali sportowej szkoły. Samorząd Uczniowski jak co roku był odowiedzialny za przygotownie części artystycznej. Nie zpaomniał również o "słodkich upominkach" dla pracowników oświaty oraz emerytów.


 

DYSKOTEKA SZKOLNA
DYSKOTEKA SZKOLNA


Dyskoteka to wydarzenie, na które z ogromną niecierpliwością czekała nasza szkolna młodzież. To obfitujące w atrakcję i dobrą muzykę popołudnie zorganizował Samorząd Szkolny przy wsparciu opiekunów samorządu, rodziców i nauczycieli.
Doskonała muzyka, kawiarenka, fotobudka, liczne zabawy i konkursy, dedykacje muzyczne dla wychowawców, kolegów i koleżanek z klasy i szkoły spowodowały, że to popołudnie było wyjątkowe i pełne pozytywnych emocji.
 


 


ZACZYNAMY ROK SZKOLNY 2022/2023

 


 

PAMIĘTAMY!
PAMIĘTAMY!

Jak co roku uczniowie naszej szkoły dziękują za pracę na rzecz oświaty i edukacji również zmarłym nauczycielom i pracownikom szkoły. Przedstawiciele Samorządu Szkolnego złożyli na ich grobach symboliczne róże.

WARSZTATY PLASTYCZNE
WARSZTATY PLASTYCZNE

Samorząd Szkolny przeprowadził warsztaty plastyczne z okazji Dnia Ojca. Uczestnicy stworzyli kolorowe i pomysłowe laurki dla swoich ukochanych Tatusiów. Wszystkim Ojcom życzymy samych szczęśliwości i pomyślności.


 

DZIEŃ ZIEMI

Międzynarodowy Dzień Ziemi to święto obchodzone corocznie 22 kwietnia. Wszyscy ludzie – przyjaciele Ziemi – robią coś, aby Ziemia stała się piękniejsza, zdrowsza i bezpieczniejsza dla wszystkich. Również Samorząd Szkolny postanowił przypomnieć uczniom o tym, co można zrobić dla naszej planety.

ZOBACZCIE SAMI


 

WIELKANOCNA WIARA ZMARTWYCHWSTANIA
WIELKANOCNA WIARA ZMARTWYCHWSTANIA

Święta Wielkanocne to czas refleksji i zadumy. Wszyscy chrześcijanie przeżywają czas męki Pańskiej, czas oczekiwania i wreszcie zmartwychwstania Chrystusa. Każdemu towarzyszy wiara w to, że wszyscy kiedyś powstaniemy z martwych i spotkamy swoich bliskich. Pielęgnując pamięć o zmarłych przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i Wolontariatu odwiedzili groby zmarłych nauczycieli, pracowników szkoły oraz poległych żołnierzy i zapalili znicze.